Громадська Організація «УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД»

Спільнота самовизначених політичним волевиявленням українців з усвідомленим вибором переходу до нової системи соціальних взаємин та управлінських підходів.
Громадянський Договір — суверенна, владна організаційно-правова форма самозабезпечення, самоорганізації, самозахисту, безпосереднього народовладдя людей – громадян України всіх національностей та віросповідань.
Громадянський Договір — це прояв самоорганізації громадянського суспільства – підтвердження внутрішньої волі громадян та їх об’єднань – яке спрямовано на відновлення порушеного права власності українського народу на Національне багатство України, через солідарну об’єднавчу дію проведення Всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

СТАРА СИСТЕМА:

  • У соціумі є «особливі» і «звичайні» люди. «Особливі» люди визначаються статусом в системі. Соціо-рішення приймаються «особливими» і є обов'язковими до виконання "звичайними".

НОВА СИСТЕМА (пропонована)

  • В соціумі всі - ЛЮДИ, і мають право жити так, як хочуть, якщо це не обмежує такого ж права інших.

ПІДПИСАТИ ГРОМАДЯНСЬКИЙ ДОГОВІР!

 
 
НАС ВЖЕ:

Слідкувати в Facebook

 

 

 
 

МЕТА

Ми, Український Народ, керуючись нашим природним і невід’ємним правом як громадян України на встановлення режиму управління нашим спільним надбанням, що гарантоване Декларацією про державний суверенітет України, Актом проголошення незалежності України, Конституцією України, Цивільним кодексом України, міжнародними договорами України, маємо на меті створити міцне суспільство, забезпечити внутрішній спокій і безпеку, створити усі умови для загального благополуччя і процвітання, а також забезпечити реалізацію прав і свобод людини для нас, наших нащадків сьогодні та в майбутньому.

ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ

ГРОМАДЯНСЬКИЙ ДОГОВІР — об’єднавча дія, що спрямована на відновлення порушеного права власності українського народу на Національне багатство України.
Адже, Конституція України ст. 13 декларує, що: «Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського Народу».
Громадяни України, підписуючи ГРОМАДЯНСЬКИЙ ДОГОВІР, підтверджують необхідність зміни системи управління Національним багатством України, встановлення законодавчих критеріїв ефективності такого управління, а також встановлення відповідальності за здійснення неефективного управління Національним багатством України.
Ініціативна група ГО «УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД» має на меті зібрати 3 млн. підписів, аби відповідно до ст.72 Конституції України провести Всеукраїнський Референдум за народною ініціативою та закріпити отримання кожним громадянином України ренти (частки, дивідендів від прибутку) за використання Національного багатства України на національний іменний рахунок кожного громадянина України.

Слідкуйте За Нашою Активністю

Проиграть видео
Проиграть видео

ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

Чому саме ГРОМАДЯНСЬКИЙ договір?
Підстави виникнення ГРОМАДЯНСЬКОГО ДОГОВОРУ
Соціальне замовлення ГРОМАДЯНСЬКОГО ДОГОВОРУ
Про референдум в контексті ГРОМАДЯНСЬКОГО ДОГОВОРУ
Основні меседжі ГРОМАДЯНСЬКОГО ДОГОВОРУ
Логіка ГРОМАДЯНСЬКОГО ДОГОВОРУ
Економічна суть ГРОМАДЯНСЬКОГО ДОГОВОРУ
Добра воля ГРОМАДЯНСЬКОГО ДОГОВОРУ
Розмежування функцій ГРОМАДЯНСЬКОГО ДОГОВОРУ та повноважень об’єднаних територіальних громад
0
Представництв
0
Областей України
0
Років досвіду
0
% респондентів ЗА ідею

НАШІ ПАРТНЕРИ

Київська область

Громадська організація
«АСОЦІАЦІЯ ІНВЕСТОРІВ ТА РОБОТОДАВЦІВ УКРАЇНИ»

(ЄДРПОУ: 40746525)

Устінов Сергій Сергійович

+380671134882

«ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ-МІГРАНТІВ В УКРАЇНІ ТА ЗА ЇЇ МЕЖАМИ»

(ЄДРПОУ: 34494366)

Шаман Юрій Остапович

+38 050 707 5942

Громадська організація «ПРОЕКТ МИРНИЙ»

(ЄДРПОУ: 40169007)

Старинов Микола Володимирович

+38 063 500 7186

ГО «ПУХІВСЬКА РАДА ВЕТЕРАНІВ АТО БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

(ЄДРПОУ: 42115367)

Кондратенко Віталій Георгійович

+38 063 675 4328

Запорізька область

ГО «НАРОДНА ВЛАДА УКРАЇНИ»

(ЄДРПОУ: 42428722)

Матрій Андрій Кліментійович

+38 096 949 2818

ГО «ЛАВА»

(ЄДРПОУ: 42031612)

Кириченко Сергій Іванович

+38 098 973 7888

Часті питання

ПІДПИСНИЙ ЛИСТ–ВИМОГА ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

Громадянський Договір — це прояв самоорганізації громадянського суспільства – підтвердження внутрішньої волі громадян та їх об’єднань – яке спрямовано на відновлення порушеного права власності українського народу на Національне багатство України, через солідарну об’єднавчу дію проведення Всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

Згідно розділу VI декларації про державний суверенітет України: «Земля, її надра, повітряний простір, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території Української РСР, природні ресурси її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони, весь економічний і науково-технічний потенціал, що створений на території України, є власністю її народу, матеріальною основою суверенітету Республіки і використовуються з метою забезпечення матеріальних і духовних потреб її громадян» все перераховане є Національним багатством України.

Основною метою Всеукраїнського референдуму за народною ініціативою є формування політичної волі народу до системних змін. Якщо політичний істеблішмент не може сформувати таку волю, тоді український народ повинен зробити це самостійно.

Правовою основою для проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою є Конституція України — Основний Закон нашої держави, що містить юридичні норми прямої дії.

В даному випадку право українського народу на безпосереднє управління Республікою є безумовним правом, котре не може бути обмежене жодним органом державної влади – ні Президентом, ні Верховною Радою.

Основна вимога, що визначена статтєю 72 Конституції України – це 3 мільйони підписів громадян України під вимогою проведення референдуму.

Перешкоджання здійснення волевиявлення українського народу органами влади – це узурпація влади народу, що є найважчим державним злочином, котрий слугуватиме підставою для кримінального переслідування, в тому числі і Гаазьким Трибуналом, а також необхідності відставки Президента та розпуску Верховної Ради, якщо вони будуть причетні до факту такої узурпації.

Оскільки Конституція не встановлює інших вимог до процедури проведення референдумів, то, у випадку саботажу з боку органів державної влади, окрім кримінального переслідування, сам народ матиме право на утворення власної Центральної Виборчої Комісії та запуск процедури референдуму за власним сценарієм.

Кожен громадянин України може реалізувати своє право на владу і в спосіб безпосередньої участі в організації та проведенні Всеукраїнського референдуму, офіційно долучившись до Громадського об’єднання «УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД» на сайті: https://referendum.fb.ua/

Народовладдя (демократія) – фактично проявляється лише через механізми безпосереднього здійснення влади, котрими є збори громадян (віче) та референдуми (плебісцити). Різниця між цими механізмами тільки в тому, що на зборах чи віче можливе попереднє обговорення питання, котре вирішується, а референдум передбачає відповідь у формі «ТАК» чи «НІ» на вже заздалегідь сформульоване питання. Проте технологічно здійснити збори (віче) з безпосереднім представництвом мільйонів громадян неможливо – в масштабах України єдиним реальним механізмом безпосереднього волевиявлення є референдум.

КОНТАКТИ

Стань співвласником своєї Країни!

Контакти

  • Київ, вул. Михайла Грушевського 18, офіс 2
  • +38(066)926-34-10

РЕКВІЗИТИ

Громадська організація «УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД»
код ЄДРПОУ: 43184269, м. Київ, вул. Грушевського, 28/2, прим. 43
р/р №533206490000026006052706401, відкритий в АТ «КБ «ПРИВАТБАНК»
ЄДРПОУ: 14360570, МФО: 305299